Centar za kreativan rast i razvoj

Udruženje građana „Dobar dan“ - Centar za kreativan rast i razvoj osnovano je 1.marta 2013. godine u Banja Luci. Zasnovano na slobodnom povezivanju i udruživanju grupe građana, radi ostvarivanja zajedničkih ciljeva pedagoškog, psihološkog, vaspitnog, obrazovnog, psihosocijalnog, savjetodavnog, zdravstvenog i humanitarnog karaktera.

Glavni ciljevi Centra "Dobar dan" su poticanje ljudskih vrijednosti, razvoj zdravog pojedinca, porodice, grupa i zajednica. U svrhu ostvarivanja ciljeva, Centar „Dobar dan“ obavlja širok spekatar aktivnosti i programa koji su prilagođeni specifičnim grupama korisnika, njihovom uzrastu i potrebama. Dipl.pedagog Ivana Kaser, predsjednik udruženja

Naše vrijednosti

+ Radionice

Edukativno - kreativne radionice za djecu od 3 - 6 godina. 09:00 - 13:00 Pjetlići 13:00 - 17:00 Pčelice 17:00 - 20:00 Sovice +Engleski,Ples, Škola crtanja i slikanja, Pilates,Baby Dance i drugi.

+ Kontakt

centar.dobardan@gmail.com